Previous Entry Share Next Entry
Wstęga Möbiusa
coffee
stray_alchemist
Niemiłosiernie upalny lipiec przeszedł w równie upalny sierpień, ale że ostatnio kolor zielony i szaliki znajdują się wysoko na liście rzeczy zaprzątających moją uwagę, postanowiłam wykazać się odrobiną pragmatyzmu z myślą o jesieni. 

P8053753


Nie jest to zasadniczo szalik, a pętla, ale dzięki temu nie ma szans spaść z szyi. Tak wierzę. 

P8053748

P8053761
Tu owinięte 3 razy wokół szyi. 
Wzór pochodzi stąd, z tym, że użyłam innej włóczki (wełna + akryl). Teraz pozostaje mi tylko czekać na zimę.   • 1
Śliczne! Ja cierpliwości do robienia na drutach nigdy nie miałam, ale moja mama zawsze coś tam dłubała. Do dziś pamiętam moją sukienkę z resztek wełny, w miniaturowe paski. Rewelka, tylko nie zachowała się na żadnych zdjęciach.

Dzięki. :) Odkrywanie, ile cudów można zrobić na drutach, to jedno z moich głównych zajęć ostatnio. Nie czuję się szczególnie kompetentna w tej materii, po prostu znajduję coś, co mi się podoba, i się tego uczę (skutecznie lub nie); mam nadzieję, że kiedyś starczy mi motywacji na coś większego niż szalik...

Keri, oh, Keri, a co powiesz na jakiegoś trejda? Je ci dostarczam surowiec a ty mi coś na drutach robisz, ty dostarczasz mi surowiec, a ja ci coś szyję? Bo cuda ci wychodzą, cuda absolutne *_* i też bym takiego cuda chciała... (a szycie ćwiczę zapamiętale, bolerko aksamitne właśnie jest wykrajane)

Jasne! <3 <3 <3 Zastrzegam tylko, że cuda wielkogabarytowe dopiero przede mną :D Ale pomysł z trejdem jest całkiem doskonały!

Cóż, ja jeszcze nie wiem, co bym chciała, ale się zastanawiam :) Acz taka pętla na szyję jest bardzo słuszna.

Mi się marzy własny (nie kradziony :D) beret obłędu...

Ło. Wow. Srsly, wow. To co, mosiężna broszka z czarnym kamieniem do tego? :P

O TAK chcę tak bardzo chcę.

Śliczne O.O. Jestem pełna podziwu, ale w ogóle masz duże zdolności manualne. Chciałabym potrafić wyczarowywać takie cudeńka :D.

Dzięki. :) Przez długi czas byłam przekonana, że druty to nie dla mnie, że nie nauczę się i już, a potem znalazłam parę wzorów, które chciałam zrobić, i uznałam, że nauczę się choćby nie wiem co. I dało radę :D

  • 1
?

Log in